Allahindlus!

Putukad, 30×42 cm

3,00 5,00 

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Plakatil on fotod erinevatest Eestis elavatest putukatest ja nende alla on kirjutatud nimed. Valida saab suurte või väikeste tähtedega plakati vahel. Plakat on värviline.
Font: Arial

Plakati suurus: A3 (30×42 cm)

Plakatid on hetkel natuke erinevad. Väikeste tähtedega plakatil on kokku 26 tegelast: aiajooksik, haisulutikas, herilane, juulipõrnikas, kiletiib, kodumesilane, kuklane, kuldpõrnikas, kõrvahark, lepatriinu, maamesilane, männikärsakas, porikärbes, prussakas, puuk, puidusikk, ristiämblik, rohutirts, sajajalgne, sinikiil, sitasitikas, sääsk, toakärbes, ujur, veiseparm, ürask.

Suurte tähtedega plaktil 27 putukat: aiajooksik, aiapõrnikas, haisulutikas, herilane, kiilassilm, kimalane, kodumesilane, kuklane, kuldpõrnikas, kõrvahark, lepatriinu, metsasitikas, männikärsakas, naksur, porikärbes, prussakas, puidusikk, punalutikas, riidekoi, rohutirts, sinikiil, sääsk, toakärbes, ujur, veiseparm, verikireslane, ürask.

Trükitud trükikojas plakatile sobivale mõnusalt paksule paberile. Plakat on raamimata ja postiga saates on rulli keeratud.

Plakati mõõdud on 30×42 cm ja see ei sobi ilma plakati pealkirja ära lõikamata klassikalisse 30×40 cm raami.