Sünnipäev õues

Tutvustus

Tere, mina Olen Pille. Minu sooviks on tuua lapsed toast õue. Näidata neile, kui ilus on meie loodus. Et meie puud ja põõsad on erinevad, et metsas elavad loomad ja putukad, kasvavad lilled, marjad ja seened ning see kõik lõhnab, maitseb ja enamasti on ka söödav. Oma metsaretkel lastega ma suunan, juhin tähelepanu, näitan, lasen katsuda, maitsta ja nuusutada, aga ka luban ise avastada ja tegutseda.

Teedele eelistan metsaradu ja võimalusel väldin ülerahvastatud kohti. Kindlasti tõmban meeleolu loomiseks selga mõne looma kostüümi ja soovi korral jagan neid ka sinuga.

Kui tuled minuga metsa, pane selga ilmastikule vastavad ja õues müttamist soosivad riided, sest looduses võib juhtuda nii mõndagi, on ette tulnud nii määrdunud käsi, märgi jalgu kui ka katkisi püksipõlvi.

 

Tule tee midagi teistsugust! Tule pea lapse sünnipäev õues.

metsasünnipäev

 

metsasünnipäev

Paketid

Pakett 1

Matk Harku metsas, mille käigus uurime loodust, mängime mõne metsa või loomadega seotud mängu, kui on võimalik, sööme marju või ronime mõne puu otsa.

Matka pikkus 1-4 kilomeetrit (sõltub laste vanusest ja huvidest)

Kestus: 1 tund

Algus ja lõpp: Harku metsa grilliplats

Lapsi kuni 15 ja hind 100€

Soovi korral pärast ka aardejaht.

Pakett 2

Metsabingo

Iga laps saab omale kaasa bingolehe, millel on leidude mahamärkimiseks kleepsud. Kõik leiud vaatame koos üle ja märgime ära. Sobib vanusele 6+

Mängida saab ükskõik millises pargis või metsas.

Hind: 50€ (kuni 10 last), edasi 5€/laps