Komplekt: 10 plakatit

45,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Plakatitel on fotod erinevatest Eestis elavatest putukatest, loomadest, lindudest, marjadest, lehtedest, lilledest ja aiasaadustest ja nende alla on kirjutatud nimed. Plakatil on nimed kirjutatud SUURTE tähtedega.  Plakatid on värvilised.
Font: Arial

Plakatite suurus: A3 (30×42 cm)

Plakatil Eesti putukad on kokku 27 putukat:  aiajooksik, aiapõrnikas, haisulutikas, herilane, kiilassilm, kimalane, kodumesilane, kuklane, kuldpõrnikas, kõrvahark, lepatriinu, metsasitikas, männikärsakas, naksur, porikärbes, prussakas, puidusikk, punalutikas, riidekoi, rohutirts, sinikiil, sääsk, toakärbes, ujur, veiseparm, verikireslane, ürask.

Plakatil Metsas ja pargis on kokku 19 Eesti puu ja põõsa lehte: hobukastan, jalakas, haab, hall lepp, kask, lodjapuu, paju, pappel, pihlakas, pärn, remmelgas, saar, sanglepp, sarapuu, sirel, toomingas, vaher, õunapuu.

Plakatil Minu aias on kokku 16 aiasaadust: peet, kaalikas, kurk, paprika, suvikõrvits, kapsas, redis, porgand, hernes, küüslauk, sibul, aeduba, põlduba, kõrvits, kartul ja tomat.

Plakatil Mittesöödavad marjad on kokku 20 mittesöödavat Eestis kasvavat marja: harilik füüsal, harilik maavits, jugapuu, kartul, kikkapuu, kuslapuu, kuutõverohi, leseleht, lumimari, luuderohi, läikiv tuhkpuu, metsviinapuu, must maavits, näsiniin, paakspuu, piibeleht, punane leeder, salu-siumari, türnpuu, ussilakk.

Plakatil Eesti linnud on kokku 27 Eesti lindu: hallhani, hallvares, harakas, jäälind, kalakajakas, kassikakk, kodutuvi, koduvarblane, kuldnokk, kühmnokk-luik, leevike, linavästrik, lõoke, metsvint, musträstas, punarind, pöialpoiss, rasvatihane, ronk, siidisaba, sinikael-part, sinitihane, sookurg, suitsupääsuke, suur-kirjurähn, valge toonekurg, ööbik.

Marjad ja marjalaadsed viljad plakatil Meie marjad: aedmaasikas, aedmustikas, aedvaarikas, astelpaju, ebaküdoonia, karusmari, ploom, kirss, kreek, kuumaasikas, murel, must aroonia, must sõstar, pirn, punane sõstar, söödav kuslapuu, valge sõstar, viinamari, õun.

21 looma ja lindu plakatil Loomad ja linnud talus: kass, kassipoeg, koer, kutsikas, lehm, vasikas, hobune, varss, poni, siga, põrsas, lammas, tall, küülik, kukk, kana, tibu, part, pardipoeg, hani ja vutt.

Plakatil Eesti loomad on kokku 21 Eesti metslooma: hirv, hiir, hunt, hüljes, jänes, ilves, karu, kobras, konn, kährik, metssiga, metskits, mäger, nahkhiir, orav, põder, rebane, rästik, siil, sisalik, tuhkur.

18 mittemürgist marja plakatil Eesti marjad:  jõhvikas, murakas, rabamustikas, põldmurakas, lillakas, sinikas, metsvaarikas, metsmaasikas, mage sõstar, viirpuu, toomingas, kibuvits, kadakas, leesikas, pohl, muulukas, kukerpuu, pihlakas, kukemari.

Plakatil Kevadlilled on kokku 22 Eesti looduses kasvavat kevadlille: katkujuur, sinilill, kollane ülane, võsaülane, karukell, ojamõõl, kannike, võilill, kullerkupp, varsakabi, kanakoole, kuldtäht, lepiklill, lõosilm, nurmenukk, maikelluke, paiseleht, kirikakar, meelespea, jänesekapsas ja metstulp.

Trükitud trükikojas mõnusalt paksule rebimis- ja veekindlale paberile, mis tähendab, et märjaks saades trükk maha ei kulu, aga valge osa siiski päris määrdumiskindel ei ole. Plakat on raamimata.

Plakati mõõdud on 30×42 cm ja ilma lõikamata see ei sobi kaubandusest kõige lihtsamini kättesaadavasse (30×40 cm)  pildiraami.