Õppeplakatid: LOOMAD-LINNUD

19,00 

Komplekti kuulub 3 plakatit: Eesti loomad, Eesti linnud ja Loomad ning linnud talus.

Laost otsas

Kirjeldus

Õppeplakatite komplekti kuulub kolm plakatit: Eesti loomad, Eesti linnud ja Loomad ning linnud talus.

Plakatitel on päris loomade ja lindude fotod ja nende juures trükitähtedega  nimed. Plakatid on värvilised.
Font: Arial

Plakatil EESTI LOOMAD on kokku 21 Eesti metslooma: hirv, hiir, hunt, hüljes, jänes, ilves, karu, kobras, konn, kährik, metssiga, metskits, mäger, nahkhiir, orav, põder, rebane, rästik, siil, sisalik, tuhkur.

Plakatil LOOMAD JA LINNUD TALUS saad õppida tundma järgmisi linde ja loomi: kass, kassipoeg, koer, kutsikas, lehm, vasikas, hobune, varss, poni, siga, põrsas, lammas, tall, küülik, kukk, kana, tibu, part, pardipoeg, hani ja vutt – kokku 21 tegelast.

Plakatil EESTI LINNUD on hallhani, hallvares, harakas, jäälind, kajakas, kassikakk, kodutuvi, koduvarblane, kuldnokk, kühmnokk-luik, leevike, linavästrik, lõoke, metsvint, musträstas, punarind, pöialpoiss, rasvatihane, ronk, siidisaba, sinikael-part, sinitihane, sookurg, suitsupääsuke, suur-kirjurähn, valge toonekurg ja ööbik.

Ühe õppeplakati suurus: A3 (30×42 cm)

Trükitud trükikojas rebimis- ja veekindlale paberile, mis tähendab, et märjaks saades trükk laiali ei lähe ega maha ei kulu. Valge osa päris määrdumiskindel siiski ei ole.  Plakatid on raamimata.

Plakati mõõdud on 30×42 cm ja see ei sobi klassikalisse (kõige kergemini kättesaadavasse) 30×40 cm raami. Sobib sellesse raami, kui lõigata ülevalt 2 cm ära.
Samuti on 30×42 cm raame ja postrihoidjaid võimalik Eesti kaubandusest leida.