Komplekt: MARJAD

19,00 

Komplekti kuulub 3 plakatit: Eesti loomad, Eesti linnud ja Loomad ning linnud talus.

Laost otsas

Kirjeldus

Õppeplakatite komplekti kuulub kolm plakatit: Eesti marjad, Meie marjad ja Mittesöödavad marjad.

Plakatitel on pärismarjade fotod ja nende juures trükitähtedega nimed. Plakatid on värvilised.
Font: Arial

Plakatil MEIE MARJAD: aedmaasikas, aedmustikas, aedvaarikas, astelpaju, ebaküdoonia, karusmari, ploom, kirss, kreek, kuumaasikas, murel, must aroonia, must sõstar, pirn, punane sõstar, söödav kuslapuu, valge sõstar, viinamari, õun – kokku 19.

Plakatil EESTI MARJAD:  jõhvikas, murakas, rabamustikas, põldmurakas, lillakas, sinikas, metsvaarikas, metsmaasikas, mage sõstar, viirpuu, toomingas, kibuvits, kadakas, leesikas, pohl, muulukas, kukerpuu, pihlakas, kukemari – kokku 19.

Plakatil MITTESÖÖDAVAD MARJAD: harilik füüsal, harilik maavits, jugapuu, kartul, kikkapuu, kuslapuu, kuutõverohi, leseleht, lumimari, luuderohi, läikiv tuhkpuu, metsviinapuu, must maavits, näsiniin, paakspuu, piibeleht, punane leeder, salu-siumari, türnpuu, ussilakk – kokku 20

Ühe õppeplakati suurus: A3 (30×42 cm)

Trükitud trükikojas rebimis- ja veekindlale paberile, mis tähendab, et märjaks saades trükk laiali ei lähe ega maha ei kulu. Valge osa päris määrdumiskindel siiski ei ole.  Plakatid on raamimata.

Plakati mõõdud on 30×42 cm ja see ei sobi klassikalisse (kõige kergemini kättesaadavasse) 30×40 cm raami. Sobib sellesse raami, kui lõigata ülevalt 2 cm ära.
Samuti on 30×42 cm raame ja postrihoidjaid võimalik Eesti kaubandusest leida.